Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вплив громадських організацій на місцеві реформи
Вплив громадських організацій на місцеві реформи

У Луцьку представникам громадського сектору розкажуть, як вплинути на місцеві реформи

09:38 30.11.2018
676

На Волині чимало активних громадських організацій, які працюють в різноманітних сферах, але механізми та інструменти, якими вони досягають очікуваних результатів, схожі. Деякі з них потребують вдосконалення на рівні законодавчих ініціатив, інші – віджили себе і є не результативними.

7 грудня у приміщенні Волинської ОДА під час Волинь NGO Форум розкажуть про можливості впливу громадського сектору на місцеві реформи.

В програмі Форуму: тематичні обговорення, майстер-класи місцевих та іногородніх експертів, зустріч з представниками донорських міжнародних структур, виставка-презентація активних НГО області, розробка рекомендацій до органів влади різного рівня у частині підтримки діяльності громадських організацій.

Запрошують представників громадського сектору Волині взяти участь у Волинь NGO Форум.

Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNJJeUT0KaaJKfhhyufIMOQf9AEGw5Xd4EH3NhawzMQGfI7w/viewform до 18:00 30 листопада.

Кількість учасників заходу обмежена, тому не гайте часу і реєструйтеся!


Довідково:

Форум організовується Обласною молодіжною громадською організацією «Волинський Інститут Права» за підтримки ПРООН в Україні та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Співорганізатори Форуму Волинська обласна державна адміністрація та Громадська рада при ВОДА.


Загрузка...
Коментарі
21 березня
Сьогодні
Вчора
19.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин