Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лежачий поліцейський
Лежачий поліцейський

На проспекті Волі та Рівненській не буде «лежачих поліцейських»

10:47 24.09.2018
963

Відповідно до законодавства, забороняється встановлення елементів примусового зниження швидкості транспортних засобів на магістральних вулицях населених пунктів.

А проспект Волі та вулиця Рівненська якраз є магістралями.Так відповіли в Луцькраді на петицію з проханням зробити вулиці безпечнішими для водіїв і пішоходів,— пише Конкурент.

Як йдеться у відповідні, елементи примусового зниження швидкості транспортних засобів, транспортне і пішохідне огородження встановлюються відповідно до розроблених схем, які погоджуються у встановленому порядку, в межах виділених бюджетних призначень. Місця їх встановлення визначаються на основі аналізу аварійності, інтенсивності руху транспортних і пішохідних потоків. Першочергово такі роботи проводяться біля навчальних та дошкільних навчальних закладів із значною інтенсивністю руху і які потребують обладнання нерегульованих пішохідних переходів елементами примусового зниження швидкості та огородженням. Однак є певні обмеження, які стосуються магістралей.

Щодо відеокамер, які теж просили встановити в місті, то наразі виконано 53,4 % обсягу робіт. Прокладено 24,5 км кабелю та встановлено 10 камер.

Загрузка...
Коментарі
21 березня
Сьогодні
Вчора
19.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин